4. Kiek kainuoja gydymas dantų implantais?

Kiek kainuoja gydymas dantų implantais?

Standartinė implanto kaina yra nuo 500 eurų. Prieš implantaciją būtina atvykti konsultacijai, kurios metu nustatoma klinikinė paciento būklė, sudaromas individualus gydymo planas.

Kiekvieno žmogaus atvejis yra skirtingas, tad kainą nustatome tik gerai išanalizavę paciento problemą. Susisiekite su mumis, kad galėtume nustatyti Jums tinkamiausią kainą. Pirma konsultaciją suteiksime nemokamai.

Gydymo dantų implantais kaina priklauso nuo individualių paciento poreikių ir apima didelę išlaidų įvairovę. Be klinikinių procedūrų kainos ir mokesčių, susijusius su odontologo darbu, kaina apima išlaidas daugybei būtinų chirurginių operacijų ir protezavimo komponentams, laboratorijų mokesčius ir išlaidas medžiagoms, reikalingoms pagaminti protezus, išlaidas specialiems diagnostiniams tyrimams ir kaulų bei biomedžiagų minkštųjų audinių auginimui. Todėl individualų išlaidų įvertinimą galima atlikti tik odontologas, kai bus susitarta dėl gydymo plano.

Be to, skirtingos implantavimo sistemos kainuoja skirtingai, dažnai – priklausomai nuo kokybės skirtumų, panašiai kaip ir visi aukštųjų technologijų prekių ženklai. Ilgalaikiam sėkmingam ir nuspėjamam rezultatui pasiekti svarbu, kad klinikoje pirmenybė būtų teikiama aukštos kokybės produktams, kurie yra gerai dokumentuoti.

Po pirminio paskyrimo ir įvertinimo odontologas parengs gydymo planas, įskaitant numatomą apsilankymų skaičių ir išlaidas, ir informuos, jei proceso metu įvyks kokių nors pakeitimų.

Kas turi teisę taikyti gydyti dantų implantais?

Gydymo dantų implantais dalykas nebeįeina į pirmosios pakopos odontologijos mokymo programos dalį, todėl visi odontologai, praktikuojantys gydymą dantų implantais (dedantys ar atstatantys dantų implantus), privalo įsigyti reikalingus įgūdžius aukštesnių studijų metu.

Šiandien odontologo išsilavinimas (periodontologo, protezuotojo, burnos chirurgo) apima įgūdžius dirbti su dantų implantais. Be to, bendrosios praktikos odontologai taip pat gali lankyti aspirantūros kursus, kad galėtų saugiai ir veiksmingai atlikti dantų implantavimo procedūras. Mokymo šaltiniai ir jų lygis labai skiriasi, kaip ir pat atvejų sudėtingumas. Tam tikri atvejais gali padėti tinkamai apmokytas bendrosios praktikos odontologas, o kitiems atvejams reikės siauro profilio specialisto įgūdžių. Rekomenduojame pasiteirauti odontologo apie jo / jos kvalifikaciją ir baigtus mokymus dantų implantacijos srityje prieš priimant sprendimą dėl gydymo dantų implantais.